Будинок для людей похилого віку «Турбота Улюблених»

Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених"

У похилому віці людина стикається з великою кількістю фізичних обмежень та моральних переживань. Через хвороби та нестачу сил вона хоче просити про допомогу у родичів, але не бажає бути тягарем. Це призводить до погіршення самопочуття. У цей же час діти, навіть маючи бажання допомагати похилому родичу, можуть банально не мати часу на це.

Оптимальним виходом з цієї ситуації буде звернутись до приватного будинку для літніх людей «Турбота Улюблених», який пропонує чудові умови для поживання та цілодобову опіку. Наш пансіонат у Івано-Франківську надає сервіс європейського рівня, створюючи для пенсіонерів приємні комфортні умови проживання, та надаючи необхідну їм турботу та підтримку.

Послуги будинку для літніх людей «Турбота Улюблених»

Наш пансіонат надає послуги усім пенсіонерам, які їх потребують.

1. Догляд за самостійними людьми похилого віку.

- Деякі постояльці приходять до нас тому, що не мають вдома уваги та турботу. Вони досить міцні щоб виконувати усі необхідні гігієнічні процедури та піклуватись про себе, але дуже самотні і потребують соціального життя. В нашому пансіонаті вони проводять час з користю, проживаючи у комфортних умовах та маючи бажане спілкування.

2. Догляд за лежачими хворими.

- Якщо людина на деякий час або назавжди втратила здатність пересуватись самостійно, вона потребує професійного цілодобового догляду. Зробити це вдома дуже складно, тому зазвичай родичі користуються допомогою професіоналів. У пансіонаті для них створені спеціальні умови: функціональні ліжка, ортопедичні та протипролежневі матраци, трапеції та інше обладнання допомагає підтримувати їх здоров’я та створити максимально комфортні умови для проживання. Персонал допомагає проводити регулярні гігієнічні процедури, поїсти, приймати ліки, а також оточують увагою та спілкуванням.

3. Реабілітація після травми, інсульту і т.п.

- Якщо трапилось лихо, літнім людям дуже важко відновити всі функції. Цей процес вимагає багато часу та зусиль. У геріатричному центрі їм допомагають реабілітуватись професіонали. Вони проводять необхідні процедури та вправи, доглядають за людиною та надають психологічну підтримку.

4. Хоспіс.

- Ця послуга надається тяжко хворим людям, які потребують цілодобової опіки. Персонал постійно контролює стан здоров’я, виконує усі рекомендації лікарів та допомагає проводити дні цікаво. 

Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-1 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-2 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-3 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-4 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-5 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-6 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-7 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-8 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-9 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-10

Як здійснюється догляд за людьми похилого віку у «Турбота Улюблених»?

Наш геріатричний центр у Івано-Франківську надає комплексні послуги, створюючи оптимальні умови для проживання людям похилого віку.

Щоденний контроль стану здоров’я постояльців

Це головне завдання, яке стоїть перед персоналом. Співробітники декілька разів на день перевіряють основні життєві показники, якщо виникають проблеми, чи стан людини погіршується, вони надають першу допомогу та викликають лікарів.

Підтримка гігієни у центрі

Для кожної кімнати щоденно проводиться вологе прибирання, кімнати регулярно провітрюють. У приміщеннях є кліматична техніка для підтримки комфортної температури. У центрі зроблено євроремонт. Планування дуже зручне для людей похилого віку.

Цікаве дозвілля

Гості геріатричного центру можуть користуватись бібліотекою, грати у настільні ігри, дивитись телевізор. Також персонал проводить розважальні заходи, які стимулюють фізичну та інтелектуальну активність. Мешканці пансіонату постійно спілкуються один з одним, проводять час активно та цікаво.

Безпека у пансіонаті

Територія пансіонату в Івано-Франківську цілодобово охороняється приватними охоронними службами. Вся територія знаходиться під відеоспостереженням. У будинку працює сучасна протипожежна система, є аварійні виходи, датчики диму та вогнегасники. У більшості кімнат є тривожні кнопки. 

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Консультація за тел.: +380(98)796-24-11

 Чекаємо за адресою: м. Івано-Франківськ, Гетьмана Сагайдачного, 38-б

Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-11
Ми в мережі
Файли
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста