Пансіонат для літніх людей «Турбота Улюблених» приймає людей у будь-якому стані. Дехто з них може забезпечити себе усім необхідним, інші потребують цілодобового нагляду та постійного піклування. Незалежно від цього співробітники приділяють увагу кожному та забезпечують усім необхідним кожного постояльця. Вони роблять усе, щоб життя пенсіонерів було комфортним, цікавим та безпечним. 

Як забезпечується безпека постояльців у «Турбота Улюблених»

Весь сучасний світ охоплений поспіхом та тривогами, але на території нашого геріатричного центру в Івано-Франківську панує приємна спокійна атмосфера. Медсестри та інший персонал роблять для цього усе можливе. Вони завжди знаходяться поряд з літніми людьми, допомагають їм та спілкуються, надаючи увагу та піклування. Крім того, у пансіонаті працює система безпеки, яка допомагає співробітникам виконувати їх роботу на вищому рівні. 

Охорона території пансіонату

Приватний дім для людей похилого віку розташовано у тихій природній зоні з чистим повітрям та красивою природою. Доки постояльці насолоджуються краєвидом та комфортними умовами, їх спокій оберігає приватна охоронна служба.

Територія будинка знаходиться під відеоспостереженням. Вся територія проглядається, що дає можливість дуже швидко відреагувати якщо у пансіонат проникне чужак, або якщо стан людини раптово погіршиться.

У багатьох приміщеннях є тривожні кнопки, використовуючи які людина може покликати на допомогу.

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Геріатричний центр у Івано-Франківську,  Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську 

Контроль за здоров’ям людей похилого віку у пансіонаті

Незалежно від стану людини персонал пансіонату надає повноцінну необхідну допомогу:

  • Моніторинг здоров’я. Ми перевіряємо пульс, тиск, температуру та рівень цурку декілька разів на день.
  • Контроль за прийомом лік. Велика кількість пенсіонерів не бажає або забуває приймати ліки як треба. Персонал слідкує за цим, щоб стан здоров’я був стабільним та не погіршувався.
  • Соціальна підтримка. Для літніх людей дуже важливо мати повноцінне соціальне життя. Багато хто втрачає здоров’я через самотність, тому у нашому геріатричному центрі велика увага приділяється організації соціального життя постояльців. Вони оточені увагою та мають можливість повноцінно спілкуватись.
  • Цікаве дозвілля. Позитивні емоції завжди дуже добре впливають на самопочуття людини, якщо вона зайнята цікавою справою, часу на переживання не залишається. У геріатричному центрі є бібліотека, настільні ігри, можливість займатися садівництвом тощо. Крім того, персонал організовує заходи для фізичної та інтелектуальної активності літніх людей.
  • Зв'язок з домом. Родичі можуть телефонувати та відвідувати постояльців у будь-який час. Таким чином останні не почувають себе покинутими та залишатися частиною родини.

Якщо родичі бажають, до геріатричного центру можуть приходити лікарі для догляду та лікування. Це не входить у вартість проживання, але допускається. Персонал контролює їх дії та виконує рекомендації. 

Профілактика вірусних захворювань у пансіонаті

Важка епідеміологічна ситуація у світі вимагає точного контролю чистоти приміщень та проведення профілактичних заходів для збереження здоров’я літніх людей.

1. Щоденно у геріатричному центрі проводиться вологе прибирання. Приміщення постійно провітрюють.

2. Кожен постоялець щоденно виконує гігієнічні процедури (самостійно, якщо може, або з допомогою персоналу);

3. Всі гості мають маски, бахіли, халати. 

Комплексний догляд за літніми людьми у «Турбота Улюблених»

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Турбота Улюблених» у Івано-Франківську надає паліативну допомогу кожному постояльцю без винятків. Персонал оперативно реагує на будь-яку небезпечну або складну ситуацію. Геріатричний центр підтримує контакти з державними службами, щоб за необхідності отримати допомогу, але більшість проблем ми вирішуємо самостійно.

Перебуваючи під цілодобовою опікою наших співробітників літні люди відчувають себе дуже комфортно та захищено.

Консультація та запис за тел.:  +380(98)796-24-11

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську