Інколи дуже важко створити комфортні та безпечні умови ля людини похилого віку вдома, особливо, якщо вона страждає від важкої хвороби. При цьому будинок для літніх людей в Івано-Франківську може забезпечити її всім необхідним.

Що може заважати рідним надати своєму родичу гідні умови для старості, оточити її увагою та турботою? Ось деякі з найрозповсюдженіших:

 • більшість людей працює 5 днів на тиждень, проводячи на роботі майже цілий день. Звісно, що часу на повноцінну допомогу у неї просто немає. Пансіонат допоможе вирішити цю проблему. Персонал буде знаходитись поруч з пенсіонером цілодобово.
 • відсутність знань про розвиток захворювання, правила лікування, навичок для повноцінного медичного догляду (особливо за лежачими хворими);
 • коли треба доглядати лежачих хворих, займатись профілактикою пролежнів, підтримкою гігієни тощо велика кількість людей почуває себе дуже некомфортно, навіть, якщо мова йде про рідну мати або батька. Інколи краще довірити цю задачу доглядальниці (послуги доглядальниці у Івано-Франківську), щоб зберегти ввічливе ставлення один до одного.
 • прогулянки на свіжому повітрі вкрай важко організувати в умовах міста. При цьому вони є дуже важливими для підтримки здоров’я та гарного настрою. Пансіонат «Турбота Улюблених» розташований за містом у зоні з чудовою екологією.
 • Не маючи досвіду догляду за людиною похилого віку, люди часто відчувають себе виснаженими фізично і морально. Інколи це навіть руйнує їх життя, не дає розвиватися та займатись своїми дітьми. У пансіонаті «Турбота Улюблених» працює професійний персонал, який робить все це без проблем.

Відсутність медичної освіти, навичок та вільного часу не дозволяє забезпечити повноцінний комплексний догляд за людиною похилого віку. Але ви можете надати це все рідній людині, звернувшись до пансіонату «Турбота Улюблених» м. Івано-Франківськ.

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Геріатричний центр у Івано-Франківську, Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську 

Переваги приватного будинку для літніх людей

Будинки для людей похилого віку надають повноцінний догляд за вашими рідними. Якщо у вас є сумніви, ви можете отримати консультацію у керівника нашого геріатричного центру, отримати корисні поради та психолгічну підтримку. Ми працюємо, щоб допомагати вам та полегшити життя кожній родині, яка цього потребує.

У чому переваги приватного будинку для людей похилого віку «Турбота Улюблених»?

 • Кваліфікована медична допомога та догляд.
 • Психологічна підтримка, яка не дозволить відчувати себе самотнім та впадати у депресію.
 • Постійне спілкування з іншими постояльцями розважить та дозволить знайти нових друзів.
 • Різноманітне дозвілля зробить дні цікавими та насиченими емоціями.
 • Збалансоване харчування поліпшить стан здоров’я.
 • Контроль за прийомом ліків покращить самопочуття.
 • Прогулянки на свіжому повітрі підтримають фізичну активність.
 • Фізіотерапія дозволить швидко пройти реабілітацію після хвороби або операції.
 • Цілодобово поряд з людиною знаходиться доглядальниця.
 • Лікар регулярно проводить огляд та контролює стан здоров’я.
 • Ставлення персоналу дуже ввічливе та турботливе. Усі працівники кваліфіковані та досвідчені.

Основною перевагою проживання у домі для людей похилого віку є те, що людина знаходиться під постійним доглядом, не почуває себе покинутою, а її здоров’ям займаються кваліфіковані лікарі, реабілітологи, психологи та доглядальниці. Сучасні технології дають можливість спостерігати за станом здоров’я постійно. 

Послуги для лежачих хворих

Лежачі хворі отримують від персоналу максимум уваги та турботи. Якщо ви хочете робити це вдома, ви можете піти на спеціальні курси, але варто розуміти, що догляд за лежачим хворим виснажує як фізично, так і емоційно. Крім того, дуже важко постійно бачити своїх батьків безпорадними, згадуючи наскільки енергійними та активними вони були у минулому.

Для самого хворого буває дуже важко приймати цю допомогу. Вони можуть відчувати себе тягарем. Тому розміщення у пансіонаті буде кращим вибором. Послуги геріатричного центру включають профілактику захворювань, медичний догляд, спостереження у режимі 24/7, постійний супровід турботливої доглядальниці. 

Приватний будинок для літніх людей: переваги

Власний будинок – це місце, з яким пов’язане все життя людини. але у похилому віці доглядати за ним дуже важко. Прання, приготування їжі, прибирання та інші звичайні задачі стають дуже важкими для них. Крім того, умови у звичайному будинку не можна порівнювати із спеціально обладнаними центрами для літніх людей. Вдома немає поручнів, які допомагають пересуватись безпечно, а якщо людина знаходиться в інвалідному візку, треба робити повне перепланування, щоб вона могла вільно проїжджати у двері тощо.

У пансіонаті для літніх людей всі кімнати та територія створені для цього. Вони безпечні та дуже комфортні. 

Співробітники дому для літніх людей

Однією з найбільших тривог дітей є те, що характер у літніх людей часто псується. Вони стають буркотливими, прискіпливими, замкнутими і т.п. витримувати це досить важко. Але у пансіонаті працюють люди, які бажають та легко переносять примхливі характери постояльців. Всі співробітники ставляться до літніх людей дуже ввічливо з повагою та розумінням. 

Кожна людина заслуговує на спілкування, любов та повагу у старості. Незалежно від її поведінки, персона гарантує компетентність та повагу. 

Консультація та запис за тел.:  +380(98)796-24-11

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську