Коли людина чує «будинок для літніх людей» вона одразу уявляє страшне похмуре місце з металевими ліжками та безвідповідальними санітарками. І перспектива опинитись у такому місці викликає сумніви, страх та неприязнь. Діти переживають, що їх родичі не отримають належного догляду, а літні люди, що вони опиняться у чужому місці і будуть зовсім безпорадні.

Приватний пансіонат для літніх людей у Івано-Франківську "Турбота Улюблених" являє собою зовсім інше місце. Ми допоможемо змінити вашу думку. Ви здивуєтесь наскільки комфортним є наш геріатричний центр та догляд якого рівня ви можете отримати від нас. 

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Геріатричний центр у Івано-Франківську,  Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську

Як проходить життя у пансіонаті?

Те, що життя у будинку для літніх людей проходить одноманітно та тужливо, - це міф. Ми хочемо розповісти про те, як проживають наші постояльці та які послуги надає їм персонал.

У геріатричному центрі проживають різні літні люди:

  • самостійні, які втомились від рутини, відсутності турботи та уваги;
  • пенсіонери, яким родичі тимчасово не можуть забезпечити повноцінний догляд;
  • люди з обмеженими можливостями через різні захворювання або після операції;
  • лежачі хворі, яким потрібен цілодобовий догляд та допомога.

Робота з кожною людиною проводиться індивідуально. Ми уважно розглядаємо історію хвороби, спілкуємось з родичами, дізнаємось усе про стан людини, чого вона очікує від пансіонату, які медичні та інші послуги потрібні вашому родичу. На підставі цього ми обираємо також дозвілля, яке буде цікавим та корисним. 

Дозвілля для  людей похилого віку в «Турбота улюблених»

Організації дозвілля приділяється дуже велика увага. Вона включає повний перелік психологічних, медичних та соціальних послуг, які надають на постійній основі. Кваліфікований персонал з великим досвідом забезпечує:

1. Комфортабельні умови для проживання. Кожен отримує особисті апартаменти з євроремонтом, кліматичною технікою та медичним обладнанням, яке необхідне.

2.  Цілодобовий догляд, контроль за прийомом медикаментів, дотримання режиму дня, правильне своєчасне харчування, підтримка гігієни.

3.  Ставлення усіх співробітників дуже шанобливе. Персонал відбирається дуже ретельно, кожен проходить індивідуальну співбесіду з керівництвом закладу.

4.  Збалансоване повноцінне харчування. Раціон дуже смачний та різноманітний.

5.  Цікаве дозвілля для кожного постояльця. Прогулянки, ігри, спілкування та інші заходи.

6.  Комплексне лікування та реабілітація. 

Режим дня у елітному будинку для літніх людей

Режим дня розробляється індивідуально в залежності від стану здоров’я та інших чинників. Він дозволяє кожному отримати повний спектр послуг для медичної та психологічної допомоги. Персонал ставить до потреб та особливостей кожного пенсіонера дуже уважно. Мета «Турбота Улюблених» - забезпечити старість, про яку мріє та на яку заслуговує кожна людина.

Чітке дотримання режиму дня дозволяє розробити графік активності та відпочинку, що дуже добре впливає на загальний стан людини, дозволяє позбутися депресії та тривоги. Дні пролітають дуже швидко. Вони сповнені цікавих занять та уваги з боку оточуючих. 

Як проходить день у пансіонаті «Турбота Улюблених» в Івано-Франківську?

День починається з ранкових гігієнічних процедур. Якщо людина не може виконати їх сама, їй допомагає особиста доглядальниця. Якщо же лежачі хворі або люди з обмеженими можливостями, персонал проводить ці процедури, а також профілактику пролежнів, змінює постільну білизну, проводить прибирання у номері.

Після сніданку постояльці можуть прогуляти на вулиці із сусідами, або медсестрами. Вони спілкуються, можуть проводити бесіди з психологами або пограти у настільні ігри. Поруч постійно знаходяться доглядальниці, щоб переконатись у безпеці під час пересування.

В обід лікарі рекомендують відпочити, повторити гігієнічні процедури, почитати книги або провести час у цікавій бесіді. Лікарі слідкують за прийомом медикаментів, вимірюють тиск та проводять огляд людини.

Ввечері рекомендована помірна фізична активність, щоб поліпшити сон. Прогулянки на чистому повітрі допомагають зміцнити імунітет, заспокоїтись, нормалізувати сон, позбавитися безсоння та негативних думок.

Вночі доглядальниці та лікарі проводять обхід, щоб переконатись у тому, що постояльці відпочивають і відчувають себе добре.

Персонал пансіонату постійно знаходиться поруч, щоб надати моральну підтримку та медичну допомогу за необхідності. 

Як бачите, проживання у елітному приватному пансіонаті – це чудовий вибір, якщо ви хочете, щоб ваша рідна людина проводила дні комфортно та цікаво. 

Консультація та запис за тел.:  +380(98)796-24-11

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Будинок для людей похилого віку Івано-Франківськ, Пансіонат для літніх людей в Івано-Франківську, Хоспіс в Івано-Франківську, Догляд за літніми людьми в Івано-Франківську, реабілітація після травм в Івано-Франківську, найняти доглядальницю Івано-Франківськ, Приватний будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську, Турбота Улюблених Івано-Франківськ, Будинок для літніх людей ціна в Івано-Франківську, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих в Івано-Франківську, Транспортування лежачих хворих в Івано-Франківську, Медичні перевезення в Івано-Франківську